NAVRCHOLU.cz

Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1

Truelife NannyTone VM1 je digitální audio chůvička s obousměrným přenosem zvuku, zabudovaným teploměrem a noční lampičkou. Chůvičku oceníte nejen doma, ale i na cestách. Dětskou jednotku můžete napájet nejen ze zásuvky a powerbanky ale i z obyčejných baterií. Rodičovská jednotka je pak vybavená 3 do ... více
Objednací kód: C4-0000000000264
Kód výrobce: TLNTVM1
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na centrálním skladě
Cena bez DPH: 1 066 Kč
Cena s DPH: 1 290 Kč
Porovnání Oblíbené

Truelife NannyTone VM1 je digitální audio chůvička s obousměrným přenosem zvuku, zabudovaným teploměrem a noční lampičkou. Chůvičku oceníte nejen doma, ale i na cestách. Dětskou jednotku můžete napájet nejen ze zásuvky a powerbanky ale i z obyčejných baterií. Rodičovská jednotka je pak vybavená 3 dobíjecími bateriemi v základním balení. Díky spolehlivému přenosu signálu s dosahem až 300 metrů máte své dítě vždy pod dohledem a neunikne vám jediné zasmání nebo škytnutí. Systém Push to Talk vám navíc umožňuje na dítě kdykoli mluvit z vedlejší místnosti pouhým stisknutím tlačítka.

Přehledný displej
Displej rodičovské jednotky je jednoduchý a výborně čitelný, k intuitivnímu ovládání chůvičky slouží jen 4 tlačítka. Můžete tak okamžitě reagovat na potřeby svého miminka, ať už chcete rozsvítit noční světlo, zkontrolovat teplotu nebo přehrát uklidňující melodii.

Parametry:

Dosah (za optimálních podmínek)­: až 300m

LCD displej: 1,1"

Provozní teplota: 0 ~ 40°C

Obousměrná komunikace (Talk back), Regulace hlasitosti, Režim VOX: ANO

Ukazatel ztráty dosahu, Indikátor stavu baterie rodičovské základny: ANO

Ukazatel pokojové teploty, Melodie (Ukolébavky): ANO

Rozměry rodičovské základny:117 × 56 × 35 mm (V × Š × H)

Rozměry dětské základny: 50 × 76 mm (V × Ř)

Frekvence: 2,4 GHz ~ 2,483 GHz

Dobíjení rodičovské jednotky: 220V adaptér + microUSB kabel (součást balení), 3×AAA nabíjecí baterie (součást balení), Powerbanka – alternativní zdroj napájení (není součástí balení)

Dobíjení dětské jednotky: 220V adaptér + microUSB kabel (součást balení), obyčejné 3×AAA baterie bez funkce nabíjení (není součást balení), Powerbanka – alternativní zdroj napájení (není součástí balení)

Funkce: Detekce nízkého signálu, Dlouhá výdrž baterie, Úsporný režim VOX, Night light, Dosah až 300 metrů, Monitoring teploty v místnosti, Spolehlivý přenos a stabilní signál, Výběr ze 6 ukolébavek, Obousměrné audio

  • Rodičovská jednotka je stavěná pouze pro dodávaný typ baterií (AAA). Z bezpečnostních důvodů se důrazně vyhnětě použití jiných než dodávaných baterií!

Dětská jednotka nemá funkci nabíjení.

Obsah balení:

Rodičovská jednotka s displejem + síťový adaptér

Dětská jednotka (kamera) + síťový adaptér

3xAAA dobíjecí baterie

Bezpečnostní instrukce

-|CZ|SK|EN