NAVRCHOLU.cz

Sony čtečka karet SD UHS-II MRW-S1, USB 3.1

MRW-S1; Čtečka paměťových karet SD UHS-II; Dokonalé řešení pro rychlý přenos velkých objemů dat prostřednictvím karet SD UHS-II; Čtečka karet SD UHS-II, kompatibilní s rozhraním SuperSpeed USB (USB 3.1, 1. generace) •Maximální rychlost čtení a zápisu umožňující použití vysoce výkonných paměťový, ... více
Objednací kód: 219024179
Kód výrobce: MRWS1
Výrobce: SONY
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem na centrále
Cena bez DPH: 496 Kč
Cena s DPH: 600 Kč
Porovnání Oblíbené

MRW-S1
Čtečka paměťových karet SD UHS-II
Dokonalé řešení pro rychlý přenos velkých objemů dat prostřednictvím karet SD UHS-II
Čtečka karet SD UHS-II, kompatibilní s rozhraním SuperSpeed USB (USB 3.1, 1. generace)
- Maximální rychlost čtení a zápisu umožňující použití vysoce výkonných paměťových karet SD UHS-II
- Vysokorychlostní zálohování snímků s vysokým rozlišením a videí v rozlišení 4K
- Vestavěný port USB-A umožňuje bezdrátové připojení k počítači

Jedna z nejrychlejších ve své třídě - S touto rychlou čtečkou paměťových karet MRW-S1 si můžete vychutnat rychlejší čtení karet SD UHS-II, mezi které patří například karty řady SF-G. Kompatibilita s vysokorychlostním přenosem umožňuje plně využít potenciál vysokorychlostních karet. Také vám zprostředkuje plný výkon paměťových karet SD UHS-I i jiných rychlostních tříd.

Udrží s vámi tempo - Čtečka karet MRW-S1 podporuje rozhraní SuperSpeed USB 3.1 1. generace, které vám umožní využít vysoký výkon karet řady SF-G na maximum. V porovnání s rychlostí běžného slotu pro kartu SD na počítači se tedy můžete těšit na výrazně rychlejší kopírování a zálohování souborů.

Zálohování, které vám ušetří čas i prostor - Čtečka karet MRW-S1 zkracuje dobu přenosu, abyste se mohli rychle vrátit k úpravám. Proto je dokonalou volbou pro zálohování snímků s vysokým rozlišením a videí v rozlišení 4K z karet SD UHS-II.

Kdykoli po ruce - Čtečka se pyšní rozměry 57 x 31 x 11 mm a hmotností 20 g, což z ní činí zařízení kapesní velikosti. To znamená, že ji s sebou můžete vzít kamkoli.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rozhraní (USB) USB 3.1
Počet slotů 1x
Adaptér (redukce) v balení Ano
Třída rychlosti SD karet UHS-II U3 / Class 10