NAVRCHOLU.cz

TrueLife FitScale W4 BT

TrueLife FitScale W4 BT; Inteligentní váha s Bluetooth, aplikace v CZ, měření 15 tělesných indexů, paměť pro 12 uživatelů, kompletní historie měření v aplikaci, Health Report - statistiky, grafy, nastavování cílů, doporučení, technologie bioelektrické impedance (BIA), kompatib ... více
Objednací kód: C4-0000000000718
Kód výrobce: TLFSW4BT
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na centrálním skladě
Cena bez DPH: 818 Kč
Cena s DPH: 990 Kč
Porovnání Oblíbené

TrueLife FitScale W4 BT

Inteligentní váha s Bluetooth, aplikace v CZ, měření 15 tělesných indexů, paměť pro 12 uživatelů, kompletní historie měření v aplikaci, Health Report - statistiky, grafy, nastavování cílů, doporučení, technologie bioelektrické impedance (BIA), kompatibilita s Apple Health Kit, Google Fit, FitBit, odchylka vážení 0.1 kg, tvrzené sklo, LED displej, offline režim, napájení: 2 x 1.5V AAA baterie.

Inteligentní osobní váha
S inteligentní osobní váhou TrueLife FitScale W4 BT poznáte své tělo do nejmenších detailů. Přímo na LED displeji váhy se vám zobrazí tělesná hmotnost, podíl vody a tělesného tuku. V mobilní aplikaci, se kterou váhu snadno spárujete pomocí Bluetooth, můžete sledovat 15 indexů. Od podkožního tuku, přes kosterní svalstvo až po BMI nebo metabolický věk. V aplikaci najdete kompletní historii vašeho měření. Každý z měřených indexů je přehledně vysvětlen v sekci Health Report. V aplikaci si můžete zároveň nastavovat cíle a sledovat jejich plnění. Aplikace je dostupná i v češtině. Váha funguje i v režimu offline, výsledky měření si zapamatuje a do aplikace odešle, jakmile se s váhou znovu spárujete.

Měří a uchovává hodnoty 15 tělesných indexů
Osobní váha TrueLife funguje na principu bioelektrické impedanční analýzy (BIA), kterou běžně využívají vrcholoví sportovci. S váhou TrueLife FitScale W4 BT dokonale porozumíte své tělesné kompozici z pohodlí domova. Váha měří celkem 15 indexů, včetně BMI, podkožního tuku, metabolického věku a podílu svalové nebo kosterní hmoty. Vývoj všech hodnot lze sledovat v mobilní aplikaci, se kterou váhu snadno spárujete pomocí Bluetooth.

Aplikace, která rozumí konstituci vašeho těla
V aplikaci, do které se ukládá kompletní historie vašich měření, naleznete v sekci Health Report. Zde je každý měřený index podrobně vysvětlen, a vaše hodnoty zobrazeny na škále. U každého indexu pak naleznete doporučení ohledně stravy a cvičení, abyste si udrželi zdravý životní styl. Zároveň vám ukáže jak se efektivně držet svých cílů, ať už se snažíte nabrat svalovou hmotu, či redukovat tělesný tuk. Díky množství informací, grafů a statistik, které jsou dostupné přímo v aplikaci, nepotřebujete nic složitě zaznamenávat.

Chytré funkce a kompatibilita
TrueLife FitScale W4 BT si pamatuje měření až 12 uživatelů a může ji tak používat celá rodina. Je kompatibilní s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit, kam můžete jednoduše odeslat svá data a dále s nimi pracovat tam, kde jste zvyklí. S aplikací spárujete váhu okamžitě pomocí Bluetooth. Pracuje ale i v offline režimu, pokud tedy z jakéhokoli důvodu zrovna nemáte přístup k aplikaci, váha výsledky zaznamená a zpětně do aplikace propíše po opětovném připojení.

Měřené indexy:
Hmotnost, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, hluboce umístěný tuk, svalovou hmotu, kosterní svaly, kosterní hmotu, tělesná voda, protein, BMI, analýzu kalorií AMR a BMR, metabolický věk a typ postavy

Funkce aplikace:
České prostředí, kompatibilita s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit, 15 indexů měření, 12 uživatelů v aplikaci, kompletní historie měření, škálování, kompletní grafy a statistiky, popis jednotlivých indexů, doporučení k jednotlivým indexům, stanovení cílů, rozpoznání uživatelů, funkce režimu offline - propsání výsledů do aplikace po znovu spárování a přiřazení výsledků správnému uživateli

Nosnost: 180 kg
Rozsah vážení: 0.2 ~ 180 kg
Odchylka vážení: 0.1 kg
Rozměry: 30,2 cm × 30,2 cm × 2,2 cm
Typ váhy: Inteligentní diagnostická (s funkcemi)
Způsob měření: Bioelektrická impedanční analýza
Konektivita: Bluetooth
Kompatibilní: iOS, Android
Počet indexů: 15
Počet uživatelů: 12
Možnost synchronizace: Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit
Offline paměť: Ano
Funkce TARA: Ano
Materiál: Prémiové tvrzené sklo s TrueLife designem
Možnost uložení dat: Ano
Kompatibilní baterie: AAA

-|CZ|SK|EN